A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

З 2019 року Катар планує надати стипендії для навчання українських студентів на магістерських та PhD програмах

Опубліковано 12 листопада 2018 року о 15:14

Катар розглядає можливості підтримки реформи освіти в Україні, а також планує надавати стипендії українським студентам для навчання на магістерських та  PhD програмах у катарських вишах. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні Гаді Насером Мансуром Халілом Аль-Гаджрі сьогодні, 12 листопада 2018 року, у приміщенні МОН.

«Ми зацікавлені в поглибленні співпраці з Катаром у сфері освіти. Що стосується надання нашим громадянам стипендій для навчання – впевнена, що це буде цікавий та корисний досвід для них. Особливо враховуючи, що ви робите наголос саме на магістерські та PhD програми, тобто бакалавратуру вони отримуватимуть в Україні, а надалі зможуть одержувати закордонний досвід. Будь ласка, коли матимете деталі щодо умов надання стипендій – поінформуйте нас, аби ми мали можливість поширити цю інформацію та зробити її доступною для наших студентів», – зазначила Лілія Гриневич.

Посол також розповів, що в межах роботи «Qatar Foundation», що очолюється Її Високістю дружиною еміра Моза бінт Насер аль Міснед, його країна зацікавлена у підтримці  реформи освіти в Україні.

«Україна зараз активно рухається в межах реформи освіти. Наразі розглядається можливість підтримки реформи в межах «Qatar Foundation». Якщо можливо, чи не могли б ви надати перелік пріоритетних напрямів, у межах яких ми могли б разом далі працювати», – запитав Гаді Насер Мансур Халіл Аль-Гаджрі.

Лілія Гриневич відзначила, що наразі Україна найбільше зацікавлена в співпраці за двома напрямами – розвиток Національної електронної освітньої платформи та допомога школам, що працюють у «сірій зоні».

«Звісно, окремим листом ми ще надішлемо вам офіційний перелік можливих пріоритетів для співпраці», – додала Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що команда українських учнів та випускників шкіл здобула 4 нагороди – 2 срібні та 2 бронзові – на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики у Китаї.