A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Євген Кудрявець обговорив питання двосторонньої співпраці в галузі освіти і науки з послом ПАР в Україні

Опубліковано 21 квітня 2023 року о 17:05


19 квітня 2023 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Євгена Кудрявця із Надзвичайним і Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнесом Хруневалдом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці в галузі освіти і науки, а також питання навчання громадян Південно-Африканської Республіки у закладах вищої освіти України, більшість з яких здобуває медичний фах.

Андре Йоганнес Гроеневальд зазначив, що серед можливих напрямів подальшого двостороннього співробітництва в науково-технічній сфері є проведення спільних досліджень науковцями України та ПАР в Антарктиці, зокрема з використанням можливостей нового українського науково-дослідного судна-криголаму «Ноосфера».

Євген Кудрявець підтвердив актуальність цього питання та наголосив, що така діяльність надалі сприятиме створенню міжнародних наукових та логістичних консорціумів з досліджень Антарктиди та Південного океану, а також залученню молодих дослідників обох країн до цього процесу.

Нагадаємо, оголошено Міжнародний конкурс творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».