A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Як діяти вчителю у випадку зіткнення учня з онлайн-ризиками – МОН спільно з #stop_sexтинг презентує довідник для педагогічних працівників

Опубліковано 08 вересня 2020 року о 16:15

Сьогодні, 8 вересня 2020 року, Міністерство освіти і науки України спільно з освітнім проєктом #stop_sexтинг презентує довідник "Рекомендації щодо онлайн-безпеки для вчителів, психологів та керівників шкіл".

Онлайн-довідник містить загальну інформацію щодо:

  • розповсюджених онлайн-ризиків (секстинг, сексторшен, онлайн-грумінг, кібербулінг, порнографічний контент);
  • принципів реагування та особливості діалогів з дитиною, яка стала жертвою протиправних дій онлайн;
  • алгоритму для педагогічних працівників та адміністрації закладу освіти у ситуаціях онлайн-небезпек, про які їм може бути відомо.

Довідник розроблено, щоб вчителі, психологи та керівництво школи знали, як вірно реагувати та вчасно надавати допомогу у випадках, коли дитина стає жертвою протиправних дій в мережі Інтернет.

Вчителі мають знати про всі можливі формати реагування, адже часом саме вони й адміністрація закладу освіти є першою допомогою, на яку може розраховувати дитина.

Довідник є безкоштовним та доступний за посиланням. Він створений за підтримки компанії Київстар, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та соціального проєкту "ДоброPhone".

Нагадуємо, оприлюднено третій модуль онлайн-курсу про дистанційне та змішане навчання у школах і профтехах.