A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Вступ-2021 до магістратури: сьогодні відбудеться єдиний вступний іспит з іноземної мови

Опубліковано 30 червня 2021 року о 10:04


Сьогодні, 30 червня 2021 року, понад 116 тисяч здобувачів освіти проходитимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов відбудеться у дві зміни (початок першої зміни о 10.00, другої – о 14.00).

Нагадуємо учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступникові/вступниці рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

  • оригінал екзаменаційного листка;
  • оригінал документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустка.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

На складання ЄВІ відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Тест складається з двох частин: частина «Читання» містить 22 завдання; частина «Використання мови» містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Із собою учасникам варто мати 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

Нагадуємо, розпочала роботу гаряча лінія «Вступна кампанія 2021» 0 (800) 50 45 70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт.: 09.00-16.00). Гаряча лінія працюватиме до 13 серпня.