A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»: 350 учасників отримали подарунки до Різдва Христового

Опубліковано 29 грудня 2020 року о 14:52


У межах партнерства Українського державного центру позашкільної освіти  та Командування Сухопутних військ Збройних Сил України з 2018 року проводиться  Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Щорічно вихованці мистецьких колективів закладів позашкільної освіти працюють над створенням малюнків та передають через віршовані рядки щирі емоції та слова вдячності й турботи за тих, хто натхненно боронить територіальну цілісність нашої держави. Протягом року в шпиталях, військових частинах проводяться виставки робіт переможців та учасників заходу.

Цьогоріч, незважаючи на карантинні обмеження, до заходу долучилися 350 учасників з 14 регіонів України.

За ініціативи відділу цивільно-військового співробітництва штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України та за підтримки Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» Міністерства  культури і інформаційної політики України в  якості вдячності за глибоку моральну підтримку особового військового складу було надруковано 35 тисяч примірників календарів із зображенням малюнків та віршів дітей-учасників конкурсу.

У переддень Різдва Христового всі діти отримали подарунки та календарі на згадку про свій внесок у такий важливий для країни період.