A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Всеукраїнська школа онлайн: майже 8 млн взаємодій з платформою з різних країн світу

Опубліковано 13 січня 2021 року о 17:15


За час роботи Всеукраїнської школи онлайн із платформою було зафіксовано 7 мільйонів 947 тисяч 351 взаємодія. Про це свідчить статистика відвідування офіційного сайту e-school.net.ua 

Серед відвідувачів української онлайн школи – користувачі з різних країн світу.  Понад 20 тисяч взаємодій з платформою відбулося в Нідерландах, понад 17 тисяч – у США, понад 7 тисяч – у Німеччині, понад 5 тисяч – у Польщі. 

Всеукраїнську школу онлайн відвідують також з Великої Британії, Туреччини та Канади. 

Кількість користувачів платформи та показники їхньої активності демонструють  щоденний приріст. Зокрема, в перші дні посилення карантинних заходів кількість взаємодій з платформою зросла майже вдвічі порівняно з кінцем грудня, а кількість зареєстрованих користувачів збільшилася на 64% – з 36,5 до 60 тисяч (станом на 12 грудня). 

А вже станом на сьогодні, 13 грудня, нараховується понад 86 тисяч (86 323) користувачів платформи. 

Нагадаємо, в МОН очікують, що показники користування онлайн-платформою будуть зростати й надалі. «Платформа допомагає організувати якісне дистанційне навчання та гарантує рівний доступ до навчальних матеріалів учням всієї країни, а також за її межами», – зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.