A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відтепер через Open Ukrainian Citation Index можна отримати доступ до понад 25,5 млн відкритих наукових публікацій

Опубліковано 03 березня 2020 року о 10:24

Дані Open Ukrainian Citation Index (OUCI), його пошукова система і база даних наукових цитувань інтегровані з вмістом відкритої бази даних Unpaywall. Вона включає інформацію про понад 25,5 млн легальних безкоштовних наукових публікацій.

Тепер користувачі OUCI можуть швидко знайти відкриті наукові публікації просто скориставшись пошуковим фільтром «Відкритий доступ».

Така інтеграція дозволить тисячам дослідників з усього світу витрачати менше часу та зусиль на пошук повних текстів наукових робіт. Водночас для інституційних репозитаріїв – це додатковий ресурс, де представлений їхній контент.  

База Unpaywall отримує дані безпосередньо від понад 50 тис. відкритих журналів та репозитаріїв з усього світу, а також використовує відкриті дані від PubMed Central, DOAJ, Crossref та DataCite.

Unpaywall підтримується Impactstory – некомерційною організацією, яка допомагає зробити науку відкритішою, а результати наукових досліджень – доступними для повторного використання.

Якщо ви хочете переконатися, що вміст вашого журналу чи репозитарію представлені в базі Unpaywall, або ж хочете додати свій відкритий репозитарій чи журнал до списку джерел Unpaywall – скористайтесь інструкцією за посиланням.