A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбувся фінал XXII Студреспубліки

Опубліковано 15 вересня 2020 року о 13:43


У Скадовську відбувся фінал ХХІІ Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». В умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі учасники спільно шукали відповіді на найскладніші проблеми.

Під час церемонії відкриття фіналу Студреспубліки-2020 виступили: Павло Вікнянський, лідер республіканців, Світлана Покутня, голова Скадовської райдержадміністрації, Лілія Стадник, представниця Херсонської облдержадміністрації і голова Херсонської обласної організації Профспілки працівників держустанов, Людмила Татаринова, випускниця Студреспубліки.

Вітальні слова учасникам й організаторам фіналу надіслав Василь Мокан, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

На День незалежності України Студреспубліку відвідав голова Херсонської облдержадміністрації, випускник і експерт Студреспубліки Юрій Гусєв. Він поспілкувався з учасниками, відповів на гострі запитання, подивився, чим займаються і як живуть республіканці в імпровізованій «державі».

Під час церемонії закриття на День Незалежності України було зачитано вітання учасникам фіналу Студреспубліки від Президента України Володимира Зеленського. «Переконаний, що спільними зусиллями ми зробимо усе можливе задля того, щоб наша країна стала однією із найбільш розвинутих держав світу, де молодь має усі можливості для самореалізації», запевнив Президент.

Нагадуємо, у межах програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» Європейська Комісія (ЄК) запустила перший комплексний конкурс проєктів «European Green Deal Call H2020» за напрямом «Європейський зелений курс».