A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулось ЗНО з іспанської, німецької, французької мов – його складали 2433 особи

Опубліковано 24 травня 2021 року о 18:27


Сьогодні, 24 травня 2021 року, відбулись тестування основної сесії ЗНО з іспанської, німецької, французької мов – його складали 2433 особи, що становить 75,96% від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Тестування проходило з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Зокрема, ЗНО з німецької мови складали 1862 особи, французької – 417 осіб, іспанської – 154 особи.

Три учасники ЗНО дочасно завершили виконання сертифікаційної роботи через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачів.

Результати тестування з іспанської, німецької, французької мов буде оголошено до 18 червня. Завдання сертифікаційних робіт буде розміщено в розділі «ЗНО-2021».

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Завтра, 25 травня, відбудеться ЗНО з англійської мови.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 розпочалась 21 травня тестуванням з хімії. Його складали 9885 осіб.