A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулася зустріч з керівниками закладів ФПО та ЗВО Хмельниччини

Опубліковано 10 листопада 2023 року о 16:05


9 листопада 2023 року генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олег Шаров відвідав Хмельницький національний університет (ХНУ). Він ознайомився з науковими розробками викладачів і студентів ХНУ, виставкою творчих проєктів та оглянув навчально-наукові лабораторії університету.

Олег Шаров також зустрівся з керівниками закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області. Під час зустрічі він розповів про основні тенденції у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році: нове законодавство, пріоритети та ключові завдання. Після доповіді відбулася жвава дискусія та обговорення щодо очікуваних системних змін.

Директорка Департаменту освіти і науки Хмельницької ОВА Дарія Басюк розповіла про стан розвитку фахової передвищої освіти. Вона охарактеризувала мережу закладів передвищої освіти Хмельниччини, зокрема контингент здобувачів, а також оголосила результати вступної кампанії 2023 року та переміщені заклади ФПО. 

На розширеному засіданні Вченої ради ХНУ Олег Шаров виступив із доповіддю «Системно-структурна трансформація вищої освіти: війна, повоєнне відновлення, євроатлантична інтеграція». Він ознайомив присутніх з актуальними законопроєктами та перспективами системних змін, розповів про пріоритетні плани та напрями освітньої реформи, зокрема про відмову від вечірньої та заочної форми здобуття освіти, впровадження системи співфінансування замість «бюджет – контракт», введення в освітній процес таких нових ролей педпрацівників, як лектор, інструктор, тьютор, наставник тощо.