A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулася зустріч з директорами ФПО та ректорами ЗВО Вінниччини

Опубліковано 29 вересня 2023 року о 11:35


21 вересня 2023 року до Вінницького національного технічного університету завітали генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, державна експертка з питань вищої освіти та освіти дорослих Олександра Лактіонова та директор департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимир Буняк. Разом з керівництвом університету вони ознайомилися з науковими розробками викладачів і студентів та оглянули навчально-наукові лабораторії університету.

Під час візиту провели нараду з директорами закладів фахової передвищої освіти та ректорами закладів вищої освіти Вінниччини.

На зустрічі з директорами коледжів оглянули основні тенденції у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році та обговорили очікувані системні зміни. А для ректорів ЗВО і членів Вченої ради ВНТУ Олег Шаров доповів про системно-структурну трансформацію вищої освіти, зокрема, про переосмислення ролі й завдань коледжів і університетів у розвитку економіки, держави та суспільства.

Олег Шаров окреслив перспективи освітньої трансформації, розповів про пріоритети в освіті зараз, очікувані системні зміни, актуальні законопроєкти, ключові завдання і модернізацію освітніх програм. Він пояснив, що зараз МОН деталізувало план у Концепції відновлення освіти та науки України впродовж 2022–2032 років і працює над візією майбутнього цих сфер.