A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулася зустріч Ради директорів закладів ФПО та Ради ректорів ЗВО Львівщини

Опубліковано 20 вересня 2023 року о 15:05


15 вересня 2023 року в Українську академію друкарства завітав генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Ігорович Шаров. Представник МОН разом з керівництвом академії оглянув матеріально-технічну базу: навчально-наукові лабораторії віртуальної і доповненої реальності, цифрових адитивних технологій, центр інклюзивної освіти та ін.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Крім цього, Олег Шаров провів нараду з Радою директорів закладів фахової передвищої освіти та Радою ректорів закладів вищої освіти Львівщини.

На зустрічі з директорами коледжів презентували доповідь «Основні тенденції у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році» та роз’яснили, які системні зміни в освіті очікувати та ключові завдання МОН.

Ректорам ЗВО Львівщини і членам Вченої ради академії Олег Шаров представив доповідь «Системно-структурна трансформація вищої освіти: війна, повоєнне відновлення, євроатлантична інтеграція», у якій, зокрема, йшлося про переосмислення ролі й завдань коледжів і університетів у розвитку економіки, держави та суспільства. Особливу увагу доповідач акцентував на актуальних законопроєктах, модернізації освітніх програм і пошуку нових підходів в освіті і науці.