A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулася зустріч представників МОН з директором Європейської організації публічного права

Опубліковано 15 квітня 2022 року о 17:00


Сьогодні, 15 квітня 2022 року, відбулася зустріч генерального директора директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик МОН Олександра Пижова з директором Європейської організації публічного права, професором Спиридоном Флогаітісом.

Під час зустрічі учасники обговорили: 

  • проведення комплексної реформи юридичної освіти в України; 
  • вдосконалення методів і технологій викладання; 
  • вдосконалення проведення досліджень у сфері права з урахуванням принципів і стандартів Європейського Союзу.

«Домовилися з паном Флогаітісом про організацію конкретних освітніх проектів та ініціатив для українських закладів вищої юридичної освіти. Опрацьовуємо питання щодо організації програм подвійного дипломування та мережевої підготовки правничими школами України й Школою права та управління Європейської організації публічного права», – повідомив Олександр Пижов.

Учасники обмінялися думками щодо організації наукового дослідження «Правова система України в умовах дії правового режиму воєнного стану» та підтримки цього дослідження з боку Європейської організації публічного права.

Олександр Пижов також розповів про створення Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності, яка об'єднає ініціативних, прогресивних і цілеспрямованих викладачів, вчителів і юристів-науковців.

Нагадаємо, опубліковано Стратегію розвитку вищої освіти в Україні на 2022-2032 роки.