A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулася підсумкова конференція щодо питань цифрової трансформації України

Опубліковано 26 жовтня 2022 року о 14:55


Учора, 25 жовтня 2022 року, відбулася фінальна підсумкова конференція за проєктом «ЄС Еразмус+ dComFra – Digital Competence Framework for Ukrainian teachers and other citizens» (Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян).

Конференція відбулася у гібридному форматі. У заході взяли участь всі партнери проєкту «dComFra», запрошені доповідачі з ІТ-спільноти Європейського Союзу, українські експерти з цифрових компетентностей та цифрової трансформації, представники міністерств (Міністерство освіти та науки, Міністерство цифрової трансформації), понад 100 учасників з України і Європейського Союзу.

Головним завданням конференції стало представлення результатів dComFra міжнародній аудиторії та привернення уваги громадськості до цифрової соціальної інтеграції, цифрового розриву та можливостей його подолання.

Також на заході представили результати проєкту«dComFra» й розглянули питання цифрової трансформації України, цифровізації освіти, кібербезпеки, новітньої методології індивідуального навчання в умовах аудиторії та можливості наступних спільних проєктів у межах програми «Еразмус+».

Програма конференції.

Запис конференції:

  1. www.facebook.com/kn.knukim/videos/449774593910488
  2. www.facebook.com/kn.knukim/videos/1275659923224823

Детальніше про проєкт.

Нагадаємо, 27-28 жовтня 2022 року в онлайн-форматі відбудеться Перша міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022».