A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у відновленні Херсонщини»

Опубліковано 02 травня 2023 року о 13:25


З 26 до 28 квітня 2023 року під егідою Міністерства освіти і науки відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у відновленні Херсонщини». З вітальним словом на заході виступив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

До конференції долучилися понад 300 учасників – науковців та підприємців з 17 країн світу, – зокрема Німеччини, Туреччини, Польщі, Аргентини, Словаччини, Болгарії, Іспанії, Молдови, Казахстану, Латвії, Швеції, Японії. Вони обговорили перспективи об’єднання науково-освітньої спільноти та бізнесу для створення сприятливих умов в економічній трансформації регіону, його відновлення, реконструкції та модернізації, а також презентували інноваційні проєкти відбудови усіх сфер життєдіяльності громади.

Роботу здійснили за фаховими напрямами науки і техніки, які пов’язані з розвитком будівництва, архітектури та дизайну, відбудови та модернізації промислових комунальних об’єктів, виробничих підприємств енергетичної галузі та інфраструктури морських та річкових портів.

На конференції представили інноваційні технології легкої, харчової, хімічної та парфумерно-косметичної промисловості. Також розглянули проблеми та перспективи розвитку аграрного та туристичного сектору Херсонської області.

Конференція відбулася за ініціативи Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного аграрно-економічного університету, Херсонської державної морської академії. Співорганізаторами стали Херсонська та Хмельницька обласні військові адміністрації, Київський національний університет технології та дизайну, Хмельницький національний університет, Херсонська торгово-промислова палата, Федерація роботодавців України та колеги з європейських університетів Туреччини, Польщі, Німеччини.

Нагадаємо, міністр освіти і науки обговорив проблеми освіти та шляхи їхнього вирішення з освітнім омбудсменом.