A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відбудеться [не]Форум батьків «Фізика і математика в школі: як здобути фундаментальні знання і мотивувати дітей під час війни»

Опубліковано 05 червня 2023 року о 13:15


24-25 червня 2023 року за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться [не]Форум батьків «Фізика і математика в школі: як здобути фундаментальні знання і мотивувати дітей під час війни». Мета заходу – розробити адаптивні сценарії доступу до фізико-математичної освіти для українських дітей під час війни, а також сформувати нові експериментальні навчальні програми за державним стандартом спеціалізованої фізико-математичної освіти наукового спрямування.

Програма [не]ФОРУМ «Фізика і математика в школі під час війни» передбачає: пресконференцію у форматі [не]квадратного столу в інформаційному агентстві, зустрічі з директорами шкіл і вчителями, [не]Форуми з батьками в Києві і регіонах про те, якою має бути освіта під час війни і як мотивувати дітей до вивчення математики і фізики, астрономії, інших природничих наук.

Формат [не]ФОРУМУ – це послідовні події з різними варіантами активностей:

  • Літня школа для директорів шкіл (спільно з Київським інститутом післядипломної освіти і MASHAV, Ізраїль). Дата: 21, 28 червня 2023. Місце проведення: місто Київ, освітній хаб «Green STREAM». Організатор - ГО «Фонд «Відкрита політика». Формат: офлайн та онлайн.
  • [не]ФОРУМ з батьками «Фізика і математика в школі: як здобути фундаментальні знання і мотивувати дітей під час війни». Дата: 24-25 червня 2023. Місце проведення: місце Київ та обласні центри України. Формат: офлайн та онлайн. 24 червня відбудеться онлайн-дискусія, на яку запросять представників ІТ-сектору, батьків, викладачів. Під час заходу будуть презентовані пілотні програми з математики, фізики, інформатики, технологій для учнів 2-7 класів, які були апробовані в 2022-23 р.р. на базі приватної фізико-математичної школи «Науковий ліцей /пансіон» Міжнародна зелена школа імені Клима Чурюмова» спільно з Інститутом модернізації змісту освіти (далі – ІМЗО) за державним стандартом спеціалізована освіта наукового профілю.
  • 25 червня – інтерактивний офлайн-день для дітей та батьків. Місце проведення: Київ, освітній хаб «Green STREAM». Організатор - ГО «Фонд «Відкрита політика». Формат: офлайн. Учасники: учасники [не]ФОРУМУ (діти та батьки). У програмі будуть офлайн-майстерні від студентів коледжів і ЗВО для школярів 1-8 класів:
  1. Дронознавство, ракетобудування
  2. Зелена урбаністика: вертикальні ферми в бомбосховищах
  3. Зустріч із психологом: мотивація дітей та антистресові артінструменти традиційної української культури
  4. Фізика і музика

Більше інформації про захід за посиланням.