A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про удосконалення системи позашкільної освіти та підвищення її якості

Опубліковано 26 січня 2022 року о 16:27


25 січня 2022 року Верховною Радою України в першому читані ухвалено законопроєкт щодо удосконалення функціонування системи позашкільної освіти, підвищення її якості, а також розширення доступу до неї.

"В сучасних умовах на позашкільну освіту покладаються нові функції – формування лідера, успішної, конкурентоспроможної особистості. На сьогодні функціонує понад 1350 закладів позашкільної освіти, у яких навчаються понад 1 мільйон 200 дітей. Саме тому розроблено проєкт закону, яким передбачено урегулювати важливі питання, зокрема, розвитку системи закладів позашкільної освіти", – зазначила заступниця Міністра освіти і науки Віра Рогова. 

Ухвалення закону забезпечить:

  • реалізацію, охорону та захист конституційного права дитини на здобуття позашкільної освіти відповідно до потреб особистості;
  • законодавче підґрунтя для розвитку системи позашкільної освіти;
  • підвищення якості освіти, що сприятиме зростанню інтелектуального, патріотичного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості.

Проєкт закону спрямовано також на розвиток закладів позашкільної освіти усіх форм власності, інших суб’єктів освітньої діяльності в системі позашкільної освіти. 

Нагадаємо, Сергій Шкарлет провів нараду з керівниками обласних департаментів освіти і науки.