A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

В Україні запрацює інтерактивна мапа навчально-практичних центрів, – заступник Міністра Артур Селецький під час конференції профосвіти

Опубліковано 09 липня 2021 року о 17:17


З 2016 року в Україні створюють навчально-практичні центри, але інформація про них розкидана по різних документах, сайтах. Водночас наявність центру відкриває для закладу чимало можливостей, з-поміж яких – комунікація привабливих сторін навчання серед вступників, проведення курсової підготовки дорослих, надання платних послуг бізнесу тощо. Тож разом з Програмою ЄС EU4Skills МОН розпочало створення інтерактивного ресурсу з переліком уже створених центрів. 

Про це розповів заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький під час панельної дискусії “Змішане та дистанційне навчання у закладах професійної освіти: досвід річного карантину” сьогодні, 9 липня 2021 року, на конференції МОН у Львові.

Вже зараз визначено структуру ресурсу. Там можна буде відсортувати центри за професійним спрямуванням, областю та містом. Завдяки цим фільтрам користувач знайде саме той профтех, який найбільше відповідає його запитам. На фінальній сторінці буде розміщено усю необхідну інформацію про центр: перелік обладнання, тривалість і вартість навчання, контакти для зв'язку і навіть відгуки інших користувачів”, – розповів Артур Селецький. 

Планується, що на ресурсі можна буде розмістити інформацію про навчально-практичні центри, створені як за кошти державного бюджету, так і за підтримки соціальних партнерів чи бізнесу.

Нагадаємо, що у Львові триває другий день конференції МОН “Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Україні”. Матеріали та відео з усіх сесій конференції будуть розміщені тут.