A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

В Україні стартував GoCamp: сотні волонтерів з 50 країн світу допомагатимуть школярам вчити іноземні мови

Опубліковано 07 червня 2019 року о 17:33

Вже з 9 червня сотні іноземних волонтерів з 50 країн світу почнуть працювати у пришкільних мовних таборах GoCamp - їх створюють на базі міських та сільських українських шкіл. Волонтери безкоштовно допомагатимуть учням долати мовні бар’єри, швидко адаптуватися до багатокультурного середовища, розвивати креативність та толерантність.

Відкриття програми відбулось сьогодні, 7 червня 2019 року, за участі заступника Міністра освіти і науки Вадима Карандія.

“Коли ми разом ініціювали створення GoCamp, то розуміли, що мовні табори це не мета, а спосіб вивчення мови. І це дійсно є важливим для сучасної молоді, адже, наприклад, англійська - це мова бізнесу та інновацій, без яких неможливо уявити розвиток держави. Крім того, уміння вільно спілкуватися іноземними мовами є однією з компетентностей, якою має володіти випускник Нової української школи. Тому ми вдячні всім волонтерам, які вирішили допомогти нам у реалізації цього завдання”, - зазначив Вадим Карандій.

До роботи таборів також залучать місцевих педагогів. У співпраці з волонтерами вони опановуватимуть сучасні методики викладання іноземних мов та вчитимуться заохочувати дітей до пізнання світу. Разом з тим, учителі допомагатимуть волонтерам проводити різні активності, навчальні заняття, спілкуватися з учнями різного віку.

Планується, що табори працюватимуть до 21 червня 2019 року.

Під час відкриття проєкту GoCamp у Києві учасники створили масштабний арт-об'єкт - велику мапу світу. Вона стала символом того, що Україна відкрита до співпраці та рада вітати іноземних гостей.

“Побудувати сильну та впізнавану в різних куточках світу волонтерсько-освітню програму GoCamp було б неможливо без підтримки потужних дипломатичних структур. Наша спільна місія, аби в кожному маленькому українському містечку чи селі були діти-випускники GoCamp, які говорять зі світом однією мовою та розбудовують успішну Україну”, - зауважила директорка ГО “Global Office” Оксана Нечипоренко.

Довідково.

GoCamp – це найбільша волонтерська ініціатива у Східній Європі, яка покликана навчити дітей долати мовні бар'єри та вірити у власні сили.

Пілотний проєкт GoCamp стартував у 2016 році. Тоді у ньому взяли участь 9 тис дітей із 126 українських шкіл. Загалом за 4 роки проєкту близько 1 тис волонтерів з різних країн світу відвідали Україну для роботи в таборах.

Нагадаємо, що півмільйона дітей, які навчалися за реформою НУШ, закінчили 1-й клас.