A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

В Україні почнуть ще 6 проектів за програмою ЄС Erasmus+, до яких долучаться 26 університетів та МОН

Опубліковано 28 серпня 2018 року о 18:11

З жовтня 2018 року або січня 2019-го в Україні почнуть реалізовувати  6 проектів-переможців європейської програми Erasmus+: Розвиток потенціалу вищої освіти. Серед виконавців проектів - Міністерство освіти і науки України, 26 вишів, 3 громадські організації та 2 підприємства.

Проекти українських дослідників зосереджені на модернізації освітніх програм у сфері інженерії для транспортних послуг, магістерських програмах для майбутніх суддів, прокурорів чи слідчих, журналістиці, розвитку компетентностей тощо.

Деякі учасники від України реалізовуватимуть кілька проектів за цим напрямом одночасно. Наприклад, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича є одним із партнерів у 3 проектах. Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Сумський державний університет та Львівський національний університет імені Івана Франка - у 2 проектах.

До проектних команд також входять партнери з 20 країн світу - Австрії, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ірландії, Латвії та Литви, Нідерландів, Іспанії, Великобританії, Швеції та Румунії та інших.

Загалом у програмі перемогу одержали 147 проектів. Загальна сума гранту проектів складає понад 15 млн євро.

Докладніше про результати конкурсу - 2018 за посиланням.

Нагадаємо, що 14 українських проектів з бюджетом у 500 тис євро виграли у конкурсі проектів Жана Моне програми ЄС Еразмус+