Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українські студенти здобули нагороди на чімпіонаті світу з греко-римської боротьби

Опубліковано 01 грудня 2017 року о 12:46

Українські студенти стали призерами чемпіонату світу з греко-римської боротьби. Цьогоріч змагання пройшли у польському місті Бигдоші.

Так, студент Тернопільського національного економічного університету Андрій Антонюк виборов «бронзу» у ваговій категорії 80 кг серед спортсменів до 23-років.

Окрім цього, вихованка Броварського вищого училища фізичної культури Аліна Акобія здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 55 кг. А в категорії до 58 кг ще одну «бронзу» вдалось отримати студентці Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Тетяні Кіт.

У загальному заліку збірна жіноча команда України стала другою, маючи в активі три бронзові та одну срібну нагороди.