A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студентка ЗНУ здобула «срібло» світової першості з шашок

Опубліковано 16 листопада 2017 року о 15:30

Другокурсниця факультету іноземної філології (освітня програма «Французька мова та література») Запорізького національного університету Анна Дмитренко повернулася з чемпіонату світу з шашок зі «срібною» медаллю. Змагання за світову першість серед юніорів проходили у м. Дабки (Польща). Загалом участь у змаганнях взяли 250 спортсменів, із них – 26 дівчат-юніорів із 12 країн світу. Анна Дмитренко зіграла 9 турів за швейцарською системою. 

За час усіх турів змагань дівчина поступилася лише один раз. Проте сподівається, що в наступну зустріч таки виграє. До речі, нагороди запорожців – Анни Дмитренко та Єгора Бобкова (бронза) – стали єдиними для збірної України на цьогорічному Молодіжному чемпіонаті світу з шашок.

У віковій групі юніорів спортсменка цього року виступала востаннє, надалі вона переходить у дорослу групу.

Перемозі запорізької спортсменки безумовно зраділи і її тренери – Олег Компанієць та Ігор Кірзнер.

Сама спортсменка цілком задоволена своїм виступом: «Я вважаю, що це був вдалий результат, адже до цього я мала перемоги у бліц-програмі, але основним видом вважається класична. Тому підсумки цих змагань світового рівня продемонстрували мій особистий прогрес».

За матеріалами прес-служби ЗНУ