A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У Національному університеті «Одеська юридична академія» відкрилась VI Всеукраїнська школа з морського права

Опубліковано 18 квітня 2016 року о 12:42

16-17 квітня 2016 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відкрилась VI Всеукраїнська школа з морського права. Організаторами заходу стали Ліга студентів Асоціації правників України та Національний університет «Одеська юридична академія». Цьог?? року понад 100 учасників з усієї України з'їхалися до Одеси, щоб стати більш компетентними у сфері морського права.

Всеукраїнська школа з морського права проходила протягом двох днів: у перший день до уваги студентів був запропонований курс лекцій і презентацій від провідних юристів-практиків у галузі морського права. Другий день був цілком присвячений застосуванню отриманих знань на практиці - для студентів організували імпровізовані судові засідання. На цей раз було передбачено відразу чотири варіанти судових засідань - з цивільного, кримінального і двох видів адміністративного процесу. Учасники за бажанням вибирали один варіант процесу і готували правові позиції сторін по справі.

За словами голови організаційного комітету, активістки Ліги студентів Асоціації правників України, студентки 3 курсу Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» Олени Коваленко, першочергове завдання школи з морського права - навчити студентів практичним навичкам. «Ми проводимо Всеукраїнську школу з морського права перш за все з метою підтримки «неформату» навчання, виходу за рамки аудиторних занять і можливості попрактикуватися. Учасники мають можливість закріпити отримані знання під час імпровізованих судових засідань», - відзначила Олена Коваленко.

За інформацією НУ «Одеська юридична академія»