A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

До Дня святого Миколая МОН подарує понад 23 тисячі комп’ютерів українським школам

Опубліковано 19 грудня 2016 року о 12:45

З 19 грудня 2016 р. Міністерство освіти і науки розпочинає передачу загальноосвітнім навчальним закладам комп’ютерів, які були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України.

За рахунок бюджетних коштів на ці ПК встановлено Ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10 Professional, Пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та Антивірусне програмне забезпечення. Крім того, у комп’ютери вбудовано механізми, як дозволять контролювати їх використання у сфері освіти і науки. Усі ці роботи виконані ТОВ «Навігатор Корпорейшн», що стало переможцем тендеру, проведеного через відкриту Систему публічних закупівель «Прозоро».

Розподіл персональних комп’ютерів по Україні здійснюється пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів (наказ МОН від 02.08.2016 року №916), а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів (рішення обласних та Київської міської державних адміністрацій).

Фото: Худ. Кость Лавро