A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

U.S. Business Incubation: нова програма підтримки українських стартапів

Опубліковано 15 липня 2022 року о 08:25


Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» (GIST) Державного департаменту США, що успішно співпрацює з десятками стартапів і організацій в Україні, запустила нову можливість для українських стартапів «U.S. Business Incubation: Ukraine».

GIST U.S. Business Incubation: Ukraine об’єднає найкращих українських інноваторів у сфері науки та технологій і американський бізнес, щоб створити нові можливості для співпраці. Програма розпочнеться восени, взяти участь зможуть 15 інноваторів, які поїдуть у США на 6 місяців.

Перебуваючи в американському інкубаторі, учасники матимуть можливість налагодити зв’язки з місцевою підприємницькою екосистемою та ділові відносини з потенційними партнерами. Проєкт сприятиме розвитку міжнародного науково-технічного співробітництва, відновленню України після війни та комерціалізації науково-технічних рішень українських дослідників.

Більше інформації про програму та способи подачі заявки можна знайти на сайті програми. Кінцевий термін подачі заявок – 4 серпня 2022 року.

Інформаційна онлайн-сесія відбудеться о 17:30 (за київським часом) у четвер, 21 липня, реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, українські наукові установи зможуть отримати до 75 тис. євро.