A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд узгодив Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат і Порядок призначення і виплати стипендій із законодавством

Опубліковано 30 червня 2021 року о 16:52


Кабінет Міністрів вніс зміни до Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат і Порядку призначення і виплати стипендій, які узгоджують дані документи з чинним законодавством. Зміни до відповідних постанов Уряд ухвалив сьогодні, 30 червня 2021 року.

Мета рішення – привести Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат і Порядок призначення і виплати стипендій у відповідність до Закону «Про повну загальну середню освіту».

Після набрання чинності Законом «Про повну загальну середню освіту» змінилась термінологія у законодавстві про повну загальну середню освіту. Зокрема, даний закон не визначає такий тип закладів як «науковий ліцей-інтернат», тому виникла необхідність внести зміни до чинного Положення про такі заклади.

Відповідно, було внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів №438 «Про затвердження Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат» і Порядок призначення і виплати стипендій, затверджений постановою Кабінету Міністрів №882 «Питання стипендіального забезпечення» у частині приведення у відповідність термінології.

Нагадаємо, МОН внесло зміни до Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти та затвердило Порядок проведення позапланових перевірок закладів загальної середньої освіти.