A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд створив умови для дистанційної участі школярів у міжнародних олімпіадах і передбачив урочисте нагородження переможців конкурсу «Учитель року»

Опубліковано 09 лютого 2022 року о 17:08


Сьогодні, 9 лютого 2022 року, Урядом внесено зміни до Порядку використання бюджетних коштів, передбачених для проведення всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад, а також конкурсу «Учитель року».

З метою підтримки обдарованої молоді, сприяння реалізації інтелектуального потенціалу учнів закладів загальної середньої освіти передбачено можливість придбання витратних матеріалів для забезпечення виконання завдань експериментальних (практичних) турів міжнародних олімпіад за умови проведення їх у дистанційній формі. 

Також задля популяризації досягнень освітян, підвищення соціального статусу вчителів передбачається проведення урочистих заходів з нагородження переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Понад чотири тисячі педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти беруть у ньому участь щороку, переможці отримують звання «Заслужений вчитель України».

Наразі нагородження переможців конкурсу «Учитель року» відбувається у робочому порядку. Зміни до Порядку передбачають виділення фінансування на урочисті заходи, проведення яких дозволить популяризувати досягнення вчителів серед громадськості та привернути увагу суспільства до важливості освіти та ролі вчителів.

Зміни до Порядку не передбачають збільшення видатків державного бюджету, фінансування здійснюватиметься у межах бюджетних асигнувань за програмою «Проведення міжнародних та всеукраїнських олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу “Учитель року”».

Нагадаємо, до 7 березня триває прийом заявок на навчання в Єврошколі-2022.