A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд підтримав ініціативу МОН щодо продовження строку повноважень тимчасового складу НАЗЯВО

Опубліковано 04 травня 2022 року о 09:55


3 травня 2022 року під час засідання Уряду було схвалено законодавчу ініціативу Міністерства освіти і науки із внесення змін до деяких законів України щодо функціонування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Зокрема, законопроєктом передбачено відтермінувати проведення конкурсу до припинення або скасування воєнного стану та продовжити строк повноважень тимчасового складу НАЗЯВО. 

Необхідність внесення змін обумовлено тим, що строк повноважень тимчасового складу Національного агентства спливає в червні 2022 року, після чого акредитація освітніх програм, яка є однією з передумов видачі  документів про вищу освіту, стала б неможливою. Водночас військова агресія рф проти України різко обмежує для багатьох кандидатів можливість податися на участь у конкурсі через незалежні від них причини. Відповідно, проведення конкурсу для формування нового складу Національного агентства є неможливим.

Продовження строку повноважень тимчасового складу НАЗЯВО на час воєнного стану та шестимісячного періоду після його скасування або припинення дозволить зберегти безперервність проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Нагадаємо, протягом травня відбудеться серія вебінарів для українських учених щодо використання платформи Web of Science.