A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд перерозподілив освітню субвенцію для уникнення заборгованості зарплат у 5 областях, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 17 березня 2021 року о 16:08


Кабінет Міністрів перерозподілив видатки освітньої субвенції між місцевими бюджетами та розподілив резерв освітньої субвенції – це дозволить уникнути заборгованості з виплати зарплати педагогам у 5-ти областях України. Відповідне розпорядження ухвалено сьогодні, 17 березня 2021 року.

"Рішення Уряду дозволить уникнути заборгованості з виплати зарплати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти окремих адміністративно-територіальних одиниць Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської та Сумської областей", – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Перерозподіл обсягу освітньої субвенції здійснюється за зверненнями відповідних обласних державних адміністрацій виключно через виявлені неточності у даних, що вплинули на формульний розрахунок обсягів освітньої субвенції та у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи.

Нагадаємо, додатково до карантинних заходів та рішення регіональних комісій ТЕБ та НС, спільні рекомендації МОН і МОЗ передбачають запровадження додаткових обмежень при "жовтих" та "помаранчевих" рівнях епідемічної небезпеки.