A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українським дітям – українську книгу: до бібліотек шкіл Черкащини і Харківщини буде доставлено понад 15 тис. навчальної та художньої літератури

Опубліковано 03 серпня 2023 року о 12:10


26 липня 2023 року в межах благодійної організації «Українським дітям – українську книгу» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» з бібліотечного резерву Міністерства освіти і науки України до бібліотек шкіл Черкащини доставлено понад 6,5 тис. навчальної та художньої літератури. Ще понад 9 тис. нині готується до відправлення на Харківщину. Рівненщина, Одещина та Миколаївщина — наступні регіони для доставлення книг.

Ініціатива реалізується в Україні понад рік за сприяння Держкомтелерадіо, Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України. Її мета — забезпечити підручниками, навчальними посібниками та художньою літературою дітей, які вимушено покинули небезпечні регіони України на більш безпечні або виїхали за кордон через повномасштабну війну, яку розпочала рф.

За цей час Україною та понад 25 країнами розвезено до читачів понад 700 тис. літератури.

Тепер у межах акції навчальна і художня література доставляється до бібліотек закладів освіти.

Ініціатива має й міжнародний благодійний напрям «Українській молоді — європейську книгу». Його мета — дати можливість українській молоді долучитися до європейської наукової літератури.

Перша партія книг від Університету Вебстера з міста Лейден (Нідерланди) (Webster University Leiden) була передана Київському національному університету імені Тараса Шевченка. Також таку літературу отримали Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.