A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українських студентів запрошують взяти участь у стипендійній програмі та дослідити культуру ЄС

Опубліковано 16 січня 2019 року о 15:09

Українським студентам віком 16-17 років пропонують взяти участь у Європейській школі Східного партнерства, за результатами якої вони отримають диплом міжнародного бакалавра з європейських студій. Проект реалізовуватимуть на базі «Нової школи» (м.Тбілісі, Грузія).

Подати заявку можна до 1 березня 2019 року.

Передбачається, що навчання у Європейській школі Східного партнерства розпочнеться у 2019-2020 академічному році і триватиме два роки. У цей період учасники вивчатимуть європейські мови, літературу, історію Європи та Європейського Союзу. Важливо, що заняття проходитимуть у багатомовному та мультикультурному середовищі.

Студенти також зможуть долучатися до позакласних програм, брати участь у конференціях з тем, пов’язаних з Євросоюзом.

Кандидати на участь у програмі мають подавати онлайн-заявки через сайт http://www.eapeuropeanschool.eu/. Після попереднього відбору їм запропонують письмові тести та інтерв’ю.

Результати відбору та список стипендіатів оголосять до кінця травня 2019 року.

Загалом програмою передбачено 35 стипендій для студентів з шести країн-учасниць Східного партнерства: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Додаткові запитання можна надсилати на адресу euscholarship@eapeuropeanschool.eu або зателефонувати за номером + 995 32 225 70 06 (стаціонарний номер).