A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українські та американські вчені працюватимуть над покращенням інженерної освіти - у ХПІ стартував педагогічний експеримент

Опубліковано 14 березня 2019 року о 17:45

В інженерно-фізичному інституті НТУ “Харківський політехнічний інститут” розпочали педагогічний експеримент. Він має підвищити якість інженерної освіти у виші та стати стимулом для запровадження нових методик викладання прикладних предметів. Ідею втілюватиме викладач ХПІ та запрошений лектор із США.

У експерименті беруть участь студенти кількох спеціальностей інституту - “Комп'ютерні науки” і “Прикладна математика”. Впродовж весняного семестру предмет  “Математична статистика” їм читатимуть одночасно два викладачі. За ініціативи американського фахівця навчання проходить у форматі проектного навчання.  

“Матеріал подається англійською мовою, а я перекладаю на українську основні терміни і поняття, відповідаю на питання і допомагаю в комунікації між лектором та аудиторією. Важливо, що немає необхідності у перекладі кожної фрази. Ми працюємо в команді, щоб показати новий формат лекцій. Крім того, презентації після лекцій розміщуємо у вільному доступі”, - розповів професор ХПІ Олексій Ларін.

Для того, щоб учасники отримали досвід командної роботи, їх розділили на невеликі групи. Кожна з них має після завершення семестру виконати статистичну роботу та представити обґрунтовані прогнози розвитку тих випадкових процесів, які вони розглядали. Серед галузей, які вивчатимуть студенти, - медицина, фінанси, інженерія, маркетинг тощо.

Нагадаємо, що СНУ отримає понад 7 мільйонів євро на підвищення енергоефективності будівель.