A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українські студенти здобули 10 медалей на Європейських університетських іграх в Португалії

Опубліковано 28 липня 2018 року о 20:30

Українські студенти вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових медалей на IV Європейських університетських іграх, які тривали з 15 до 28 липня 2018 року у місті Коїмбрі (Португалія). За результатами змагань Україна посіла 12 місце у загальнокомандному заліку серед 39 європейських країн.

Змагання проходили серед 13 видів спорту. Українські спортсмени доводили першість у 6 категоріях - футбол, футзал, баскетбол 3х3, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.

Українську збірну представляли спортсмени 5 вишів:

1. НТУ “Харківський політехнічний інститут”

Срібло
1. Христина Філевич, Оксана Моллова, Вікторія Карєва, Анастасія Сидорак (баскетбол 3х3);

5. Кирило Самотуг (дзюдо);
6. збірна команда Київського університету ім. Б. Грінченка (футбол).

Довідково. Європейські університетські ігри - це масштабні змагання, у яких беруть участь спортсмени з європейських вишів. Захід проходить раз на два роки у різних європейських містах. Учасники змагаються у 13 видах спорту: баскетбол 3 × 3, баскетбол, бадмінтон, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, гребля, регбі, настільний теніс, теніс, волейбол, каное спринт (демонстраційний спорт). Цьогоріч у іграх взяли участь понад 4 тис спорстменів.

Нагадаємо, що українські школярі здобули «срібло» та «бронзу» на Міжнародній олімпіаді з біології