A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українські школярі вибороли 52 медалі на спортивних змаганнях в Угорщині - це найбільша кількість нагород серед 20 країн-учасниць

Опубліковано 19 червня 2019 року о 18:46

Збірна українських школярів виборола 12 золотих, 20 срібних і 20 бронзових медалей на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед учнів Combat Games. Фінал змагань та нагородження переможців відбулось сьогодні, 19 червня 2019 року, у Будапешті (Угорщина).

“Українська команда у підсумку здобула 52 медалі - це найбільша кількість нагород серед 20 країн світу. Щиро вітаю наших спортсменів і спортсменок з перемогою на цих престижних змаганнях. Такий результат свідчить не тільки про гарну спортивну підготовку, а й про бажання дітей гідно представляти нашу країну на міжнародних заходах, доводити першість та бути кращими. Переконаний, що з такою молоддю нам вдасться побудувати успішне майбутнє та позитивний імідж України на міжнародній арені”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

Змагання проходили у п’яти видах спорту - вільній боротьбі, греко-римській боротьбі, дзюдо, карате та тхеквондо.

До складу української збірної увійшли понад 70 учнів з 17 регіонів країни. Вони виступали у кожній категорії змагань, а саме:

  1. вільна боротьба – 20 учнів
  2. греко-римська боротьба – 10 учнів
  3. дзюдо – 16 учнів
  4. карате – 15 учнів
  5. тхеквондо – 13 учнів

Нагадаємо, що Уряд скерував 150 млн гривень на створення та ремонт спортивних комплексів при школах.