A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Українці можуть пройти навчання у вишах Індії – триває прийом заявок

Опубліковано 20 грудня 2019 року о 12:14

Індійська Рада з Культурних Зв’язків (ІССR) виділила 5 стипендій для українців на 2020-2021 навчальний рік у межах Загальної стипендіальної програми (GSS). Претендувати на них зможуть громадяни України з особливими досягненнями для проходження різних навчальних курсів в Індії.

Заявки подаються в режимі онлайн на сайті. 

Основні критерії відбору кандидатів:

  • високий рівень володіння англійською мовою (тестування на знання англійської мови проводитиметься в Посольстві Республіки Індія в Україні);
  • вік від 18 до 30 років.

Перевагу надаватимуть тим, хто раніше ніколи не навчався в Республіці Індія. Важливо, що кандидати мають ознайомитися з критеріями відбору та доступністю кожної навчальної програми у різних закладах вищої освіти і, відповідно до них, подати необхідні документи, окрім загального переліку. Цю інформацію можна знайти в Посібнику університету, на вебсайті Університетської грантової комісії та вебсайті відповідного Інституту.

Подача заявки не гарантує прийом до університету. ІССR є остаточним органом відбору кандидатів, тому стипендія призначається лише після підтвердження від неї.

Докладні вказівки щодо процедури подачі заявок на отримання стипендій ІССR розміщені на порталі А2А, а також на сайті.  

Після заповнення онлайнформи необхідно звернутися до Посольства Республіки Індія в Україні для проходження співбесіди та виконання інших офіційних процедур. Кінцевий термін подачі заявок – 31 січня 2020 року.

Згідно з умовами стипендіальної програми витрати на авіапереліт покривають самі кандидати.