A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Україна та Бельгія обговорили питання співробітництва в галузі освіти та науки

Опубліковано 06 жовтня 2020 року о 19:55


6 жовтня 2020 року відбулася зустріч т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом.

Під час зустрічі обговорено актуальні питання унормування двостороннього співробітництва між Україною та Бельгією у сфері науки та технологій.

«На моє переконання, укладення двосторонньої угоди відкриє можливості для активізації наукової діяльності, проведення спільних досліджень між закладами вищої освіти та науковими установами обох країн», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Також він повідомив, що сьогодні українські вчені уже мають налагоджені контакти з науковими установами Королівства Бельгія. Так, починаючи з 2017 року, за даними реферативної бази Scopus, уже є 32 колаборації між науковими установами двох країн та підготовлено 945 спільних наукових публікацій.

Сторони підкреслили, що такі приклади співробітництва можуть слугувати гарним підґрунтям для подальшої активізації наукових досліджень між вченими України та Бельгії та стати поштовхом для посилення співпраці на міжвідомчому чи міжурядовому рівнях.