A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Учителів шкіл та методистів ІППО запрошують на курс американістики до вишів США

Опубліковано 14 грудня 2018 року о 14:51

Учителів загальноосвітніх шкіл та методистів, які викладають курси з вивчення Сполучених Штатів Америки (США) в інститутах післядипломної освіти, запрошують взяти участь у літніх Інститутах з американістики. Навчання проходитиме на базі університетів та коледжів США і триватиме протягом 6 тижнів.

Серед вимог до кандидатів - вік від 30 до 50 років, володіння англійською, досвід у дослідженнях США, можливість поширювати отримані під час курсу знання серед закладів освіти тощо.

Термін подачі заявок - до 25 грудня 2018 року.

Учасниками курсу стануть педагоги з різних країн світу, які викладають, створюють або запроваджують курси з американознавства для навчальних закладів. Пропозиція також розрахована на педагогів, які проводять тренінги з цих тем або пишуть підручники з вивчення США. В межах курсу учасники покращать знання з американської історії та суспільства.

Для участі претенденти мають подати заповнену аплікаційну форму і мотиваційний лист на адресу [email protected].

Додаткова інформація на сайті Посольства США в Україні https://ua.usembassy.gov/education-culture/current-programs-grants або за посиланням.

Програма фінансується Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Адміністрування програми та відбір учасників здійснюються Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.