A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Учасники міжвідомчої наради обговорили питання запровадження посади спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі

Опубліковано 26 липня 2022 року о 15:00


Сьогодні, 26 липня 2022 року, відбулася робоча зустріч Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета з керівниками МВС, НПУ, ДСНС, представниками ЮНІСЕФ і Всеукраїнської асоціації ОТГ.

Під час наради сторони вчергове обговорили питання безпечного освітнього процесу. Також вони розглянули можливість запровадження посади спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі.

Питання кадрового забезпечення закладів освіти педагогічними працівниками та їхньої готовності продовжити освітній процес знаходиться під постійним контролем департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської військових державних адміністрацій.

Керівники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської військових адміністрацій уповноважені самостійно приймати рішення щодо доцільності запровадження будь-яких додаткових посад спеціалістів із безпеки з урахуванням особливостей ситуації в регіоні.

«МОН готове сприяти реалізації безпекових проєктів, ініційованих МВС і зацікавленими сторонами. Безпека дітей і всіх учасників освітнього процесу є головним пріоритетом», – зазначив Сергій Шкарлет.

За словами Міністра, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у відповідь на запит МОН було створено онлайн-інструмент моніторингу безпеки освітнього середовища в закладах освіти для більшої ефективності освітнього менеджменту.

«Інструмент є частиною національної системи автоматизованого інформаційного комплексу та може бути використаний для цілей проєкту із запровадження посади спеціаліста з безпеки», – повідомив Сергій Шкарлет.

Комплексна підготовка до нового навчального року триває.

Нагадаємо, у Польщі запрацював Український освітній хаб.