A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У Запоріжжі відбувся молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації»

Опубліковано 02 червня 2023 року о 11:00


31 травня 2023 року за ініціативою Бердянського державного педагогічного університету та підтримки Бердянської міської військової адміністрації, Бердянської районної державної адміністрації в Запоріжжі пройшов молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації». Захід відбувся у змішаному форматі (очно-дистаційному) і зібрав більше 300 осіб.

Розпочався форум вступним словом ректора БДПУ, професора Ігоря Богданова щодо важливості ініціатив молоді зараз і після деокупації міста Бердянська. Також із привітальним словом виступили керівниця апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова української делегації в Парламентській асамблеї НАТО, бердянець Єгор Чернєв. 

Модератори заходу, представники активної молоді БДПУ, проаналізували статистику щодо місця перебування молодих людей Бердянщини, їхніх прагнень повернутися після війни додому. 

Голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай та голова Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіцина презентували бачення розвитку Бердянська та Бердянського району після деокупації території. 

Підсумовуючи проведення форуму, Ігор Тимофійович зауважив: «БДПУ залишається головним освітнім, науковим, культурним хабом, центром інновацій Бердянщини, своєрідним магнітом для молоді. Молодь не байдужа, але прагне уваги і поваги до себе. Прагне розвивати низку проєктів, а тому має бути залучена до суспільного життя територій (ОТГ). Для реалізації зазначеного недостатньо стратегій “поступового розвитку”, потрібна стратегія “прориву”». 

Ігор Богданов виразив упевненість, що наше бачення і бажання формують наші можливості. І яскравим приладом є БДПУ: «Через війну ми втратили все, а сьогодні маємо 274 комп’ютери та іншої оргтехніки й обладнання. Усе можливо! Працюємо, аналізуємо, плануємо».

Дякуємо силам оборони України за можливість зустрічатися, спілкуватися та будувати плани на майбутнє. Віримо в нашу перемогу і повернення додому!