A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У ВНТУ провели змагання з програмування, учасниками якого стали майже 50 команд

Опубліковано 24 жовтня 2018 року о 16:56

На базі Вінницького національного технічного університету провели півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС, у якому взяли участь 42 українських і 5 турецьких команд.

Паралельно змагання також проходили у Бухарестській політехніці (Румунія). У них змагалися 40 команд із 7 країн південно-східної Європи - Болгарії, Боснії та Герцеговини, Кіпру, Македонії, Румунії, Сербії та Туреччини. Загалом у півфіналі боролися 87 команд з 8 країн південно-східної Європи.

До складу українських команд увійшли переможці регіональних етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, де свої знання перевіряли понад 2 тис студентів.

За результатами турнірів, команда Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” увійшла у п'ятірку кращих, посівши 4 місце у загальній таблиці. Вони отримали титул призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування та зможуть представити Україну у світовому фіналі змагань АСМ-ІСРС, що триватиме з 31 березня до 4 квітня 2019 року в Португалії.

Довідково.

АСМ-ІСРС - це всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої на рівні національних олімпіад беруть участь більш як 300 тис команд. Вони представляють приблизно 10 тис університетів із 120 країн світу.