A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У СумДУ готуватимуть бакалаврів за напрямом “Історія та археологія”

Опубліковано 10 січня 2019 року о 11:58

У Сумському державному університеті відкрили нову спеціальність – “Історія та археологія”. Вона працюватиме на кафедрі конституційного права, теорії та історії держави і права. Новий напрям започаткували на підставі наказу Міністерства освіти і науки України.

Щорічно для вивчення спеціальності у виші набиратимуть до 25 студентів, загальний ліцензійний обсяг - 100 місць (з урахуванням термінів навчання). Передбачається, що вони докладно вивчатимуть історію людства, зокрема, історію України, від давнини до сьогодення.

Для якісного опанування фаху студентам запропонують спеціальні історичні дисципліни, серед яких - нумізматика, генеалогія, геральдика, дипломатика, сфрагістика, історична метрологія, фалеристика, вексилологія.

Випускники спеціальності зможуть працювати у науковій та освітній галузях, на викладацьких посадах, а також в аналітично-інформаційних інституціях.

Проводити набір студентів за новим напрямом планують вже цьогоріч.

Нагадаємо, що представники УІПА, бізнесу та місцевої влади співпрацюватимуть задля розвитку легкої промисловості на Харківщині.