A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У Служби освітнього омбудсмена з'явились телефон, скринька та сайт, куди можна подати звернення

Опубліковано 31 жовтня 2019 року о 17:10


З 4 листопада в Україні офіційно запрацює Служба освітнього омбудсмена. Однак вже зараз кожен охочий може направити звернення та ознайомитися з інформацією про діяльність Служби на сайті - нині він працює в тестовому режимі. Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов під час зустрічі з Міністром освіти і науки України Ганною Новосад сьогодні, 31 жовтня 2019 року, в приміщенні МОН.

“Посада освітнього омбудсмена, перш за все, передбачає широку комунікацію з суспільством та інформаційну відкритість. Тож ми сподіваємось, що Служба виправдає покладені на неї обов'язки та стане ще одним майданчиком для спілкування з учнями, студентами, їхніми батьками, педагогами та науковцями. Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на навчальному процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей плив і допомогти усій нашій системі освіти стати успішнішою”, – зазначила Міністерка Ганна Новосад.

Користувачі вже зараз можуть ознайомитися з базовими розділами сайту, де виписані права здобувачів освіти, батьків, педагогів та науковців.

Там також розміщена контактна інформація – телефон, поштова та електронна адреса – за якими можна звернутись до освітнього омбудсмена зі скаргою, пропозицією чи за роз'ясненням.

Безпосередньо працювати зі скаргами буде сам освітній омбудсмен та юридичний відділ Служби. При цьому в її складі також передбачений відділ медіа та аналітики. До вирішення конфліктів залучатимуться також працівники психолого-методичної підтримки.

Контакти Служби освітнього омбудсмена:

  • Адреса для електронних звернень: [email protected] або за посиланням.
  • Адреса для письмових звернень: Служба освітнього омбудсмена, 04053, м. Київ, Львівська площа, 14 А
  • Телефон для зв'язку: +380 951438726

Нагадаємо, що експерти конкурсу Youth MediaLab відібрали 20 шкіл, де впродовж року створять сучасні медіастудії.