A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» додано нові матеріали

Опубліковано 04 липня 2023 року о 14:25


Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

Педагоги-практики закладів дошкільної освіти №8 «Золотий півник» Білоцерківської міської ради Київської області, №20 «Чебурашка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, ЗДО №73 Вінницької міської ради, пропонують відеоматеріали з різних видів діяльності із дошкільнятами:

  • вихователька Анна Румʼянцева і її анімовані друзі легко та цікаво не лише ознайомлять із приголосними та голосними звуками, а й пограють у мовленнєві ігри;
  • Тетяна Бабич, Ірина Розпутня, Наталя Дмитренко, Наталія Кунгурова підготували цікаві відеозаняття з малювання, аплікації, ліплення (освітня лінія «Дитина в світі мистецтва»). Долучайтеся до перегляду, адже ці заняття не лише про техніку виконання завдання. Дошкільнята познайомляться з різновидами вишиванок, закріплять правила безпечного поводження з предметами навколишнього середовища під час ігрової діяльності тощо;
  • Педагоги закладу дошкільної освіти №73 Вінницької міської ради поділяться простими та корисними правилами безпечного поводження під час літньої спеки.

Відділ дошкільної освіти МОН України щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України у часи воєнного стану.

Запрошуємо зацікавлених надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту: [email protected] із позначкою: матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».