A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У ПДАУ відбулася робоча нарада директорів коледжів і ректорів ЗВО Полтавщини

Опубліковано 15 вересня 2023 року о 09:50


У середу, 13 вересня, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров відвідав Полтавський державний аграрний університет (ПДАУ). Спільно з ректором ПДАУ і представниками ректорату вони оглянули матеріально-технічну базу університету.

У робочій зустрічі також взяли участь директори 28 коледжів та ректори 8 університетів Полтавщини. Захід пройшов у Полтавському державному аграрному університеті, одному з найстаріших і найкращих ЗВО Полтавщини.

Мета наради — ознайомлення із завданнями освітньої реформи. Для директорів коледжів презентували доповідь на тему «Основні тенденції у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році». Ректорам ЗВО Полтавщини та ректорату ПДАУ Олег Шаров представив свою доповідь «Системно-структурна трансформація вищої освіти: війна, повоєнне відновлення, євроатлантична інтеграція», у якій, зокрема, йшлося про переосмислення ролі й завдань коледжів та університетів у розвитку економіки, держави та суспільства. 

Перед українською освітою постали серйозні виклики, але завдяки консолідації зусиль на місцевому та національному рівнях закладам вищої та передвищої освіти вдасться їх подолати за допомогою запланованого реформування освітньої галузі.