A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Розробка геопорталів та мобільних додатків: у НУВГП відкрили освітній центр, де студенти зможуть реалізувати проект або стартап разом з ІТ-фахівцями

Опубліковано 03 травня 2018 року о 16:44

У Національному університеті водного господарства та природокористування відкрили інноваційний освітній центр для студентів, які мають цікаву ідею або стартап, але не знають, як реалізувати задум. На базі центру  вони зможуть співпрацювати з фахівцями галузі та отримати поради щодо реалізації проекту. Найкращі ідеї отримають фінансування з боку партнерів. Навчання та практичні заняття проходитимуть безкоштовно.

“Нині ми вже маємо кілька лабораторій у інших вишах, де студенти успішно реалізують розробки та стартапи. Приміром, креативні винахідники вже запропонували нову модель марсохода, лазерний годинник, програмний комплекс управління вогнем артилерії тощо. Для нас дуже важливо, що відтепер студенти рівненського вишу також матимуть можливості для реалізації інноваційних ідей. Крім того, для молоді це чудова нагода здобути досвід командної роботи”, - зазначив представник Noosphere Юрій Вдовиченко.

Наразі в Інституті агроекології та землеустрою НУВГП вже працюють над створенням геопорталу “Відкриті дані для громад”, на якому будуть розміщені дані моніторингу земель, топографічні плани тощо. Далі учасники школи планують зайнятися розробками відповідних мобільних додатків.

У межах проекту “Noosphere Engineering School” центр забезпечать сучасним обладнанням та матеріалами. Планується, що навчальні лекції та семінари для студентів вишу проводитимуть досвідчені тренери, коучі або менеджери ІТ-компаній. У школі вони також зможуть реалізувати спільні проекти, поєднавши знання ІТ-фахівців та дослідників геоінформатики чи землеустрою.

Нагадаємо, що студенти ДНУ спроектували ракету-носій світового стандарту та успішно її випробували.