A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У МОН відбулася зустріч Міністра освіти і науки та представника Європейської комісії

Опубліковано 21 жовтня 2022 року о 10:20


20 жовтня 2022 року Міністр освіти і науки України зустрівся з керівником Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії Петером Вагнером.

Сторони обговорили питання відновлення пошкоджених шкіл, навчання дітей в Україні та країнах тимчасового перебування, проєкти із психологічної підтримки всіх учасників освітнього процесу та забезпечення цифровими девайсами.

Міністр розповів пану Вагнеру про виклики в освіті і науці в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, Президентка Єврокомісії пані Урсула фон дер Ляєн під час щорічного звернення в Європарламенті оголосила про виділення 100 мільйонів євро на відновлення українських шкіл, які було пошкоджено або вщент зруйновано російськими ракетами та бомбами. Нині Європейська комісія розпочала практичні кроки з виділення цих коштів. Частина суми з гуманітарного бюджету ЄС буде виділена вже на початку листопада у формі грантів ЄК міжнародним гуманітарним організаціям, які залучатимуть підрядників з України для швидкого відновлення пошкоджених шкіл. 

«Окрім відбудови закладів освіти, ми формуємо нову візію освіти України і для цього вкрай необхідна як експертна, так і фінансова допомога міжнародних партнерів. Підтримка Європейської комісії, урядів країн Європейського Союзу надзвичайно цінні та важливі для нас у цей складний час повномасштабного російського вторгнення», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр подякував гостям за співпрацю та системну підтримку освіти і науки України.