A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У МОН відбулась зустріч щодо підтримки дистанційного навчання англійської мови для закладів середньої освіти України

Опубліковано 03 лютого 2023 року о 15:15


Учора, 2 лютого 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч із представниками Посольства США в Україні та Американських Рад з міжнародної освіти. Захід відбувся в межах проєкту «Програма підтримки дистанційного навчання англійської мови для закладів середньої освіти України», що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти у співпраці із МОН та за підтримки Посольства США.

Головна мета – обговорити перспективи розвитку та подальше масштабування проєкту.

«Вдячний колегам із посольства США та Американським Радам за підтримку у розвитку освіти нашої країни, зокрема у сфері дистанційного навчання англійської мови. Нам важливо, щоб кожен освітянин мав високий рівень англійської мови в Україні, адже це один із важливих елементів подальшої інтеграції України з західними демократичними спільнотами», – зазначив генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Олег Єресько.

У межах проєкту робоча група із американських та українських консультантів, фахівців у сфері дистанційного навчання англійської мови, розробляють освітні продукти, які мають на меті оснастити вчителів англійської мови закладів середньої освіти України інструментами та найкращими практиками з навчання англійської мови онлайн. 

Зустріч відбулась за участі:

  • Скотта Вітмора – заступника аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні;
  • Лотті Бейкера – директорки регіональних програм з викладання англійської мови Посольства США в Україні (онлайн);
  • Альони Сухініної – помічниці аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні;
  • Лілії Шил – помічниці аташе з питань культури Посольства США в Україні;
  • Яреми Бачинського – директора Американських Рад в Україні
  • Анатолія Курта – заступника директора Американських Рад в Україні;
  • Тодда Драммонда – директора з оцінювання та освітніх послуг Американських Рад з міжнародної освіти, старшого академічного радника Програми «Підтримка дистанційного навчання англійської мови для закладів середньої освіти України»;
  • Анастасії Сидорук – координаторки програми «Підтримка дистанційного навчання англійської мови для закладів середньої освіти України»;
  • Євгенії Москалевич – фахівчині програми «Підтримка дистанційного навчання англійської мови для закладів середньої освіти України»;
  • Марти Томахів – старшої консультантки програми «Підтримка дистанційного навчання англійської мови для закладів середньої освіти України».

Скотт Вітмор зазначив, що підтримка Посольства США в Україні у сфері освіти залишається незмінною. Посольство прагне допомагати МОН відповідати на виклики, які сьогодні наявні в Україні.

Нагадаємо, оприлюднено звіт щодо підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.