A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У межах програми Erasmus+ на базі ЗНУ відкрили навчальну лабораторію, в обладнання якої інвестували майже 100 тис гривень

Опубліковано 22 лютого 2019 року о 17:34

На факультеті іноземної філології Запорізького національного університету презентували сучасну мультимедійну лабораторію. Вона має стати майданчиком для занять зі студентами, проведення тренінгів та дискусій серед зацікавлених стейкхолдерів. Відкриття пройшло в межах проекту “European Values in Literary Arts” (“Європейські цінності в художній літературі”) програми ЄС Erasmus+.

Для комфортного проведення заходів у приміщенні провели капітальний ремонт, обладнали мобільними меблями, технікою та мультимедійною дошкою. Загалом на реалізацію завдань ЗНУ отримає більш як 29 тис євро, з них - близько 100 тис гривень - вже витратили на облаштування лабораторії.

Попередньо у виші розробили навчальну програму за тематикою проекту. Зараз за нею навчається пілотна група з 20 студентів-філологів. Однак відкриття окремої лабораторії дозволить викладачам розширити набір і охопити до 350 студентів. Такий результат планують досягти за 3 роки, на які розрахований грантовий проект.

“Програма розглядає питання зародження й розвитку європейських цінностей, залучення до європейської спільноти. Після завершення курсу учасники  навчаться не лише декодувати художні символи текстів, але й відчують себе носіями європейської свідомості. А це дуже важливо, зокрема, для сучасних вчителів. Враховуючи, що ЗНУ готує учителів-предметників, для них ознайомлення з програмою буде дуже корисним”, - розповіла викладач ЗНУ Олена Тупахіна.

Нагадаємо, що на базі ВНТУ створили інноваційний тренінговий центр.