A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У листопаді на Львівщині відбудеться фінал четвертих Всеукраїнських Cool Games

Опубліковано 11 листопада 2022 року о 11:55


16-20 листопада 2022 року у місті Винники Львівської області буде проходити фінал інноваційного українського проєкту, який започаткував Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українська федерація учнівського спорту, – четверті Всеукраїнських Cool Games.

Команди учнів, які є чемпіонами у регіонах, змагатимуться в унікальних естафетах, що не потребують спеціальної фізичної підготовки, але дозволяють учасникам проявити і вдосконалити швидкісні якості, витримку, координацію, взаємодію в команді.

«Нині триває підготовка до проведення Cool Games-2022. У цей непростий для країни час ми підтримуємо наших захисників та захисниць і хочемо, щоб їхні діти пограли в Cool Games, поспілкувалися з однолітками, презентували культуру своїх регіонів, відволіклися від важкої ситуації в країні, драйвово провели час і отримали позитивні емоції на Львівщині! Для нас дуже важливо, що попри війну наші учні залучаються до рухової активності та спорту. Ігри мають і потужну культурну складову. Тож крім любові до рухової активності та здорового способу життя, діти здобудуть багато нових знань про Україну, про її історію і культуру. Це наше майбутнє, про яке ми дбаємо сьогодні», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Традиційно змагання не обійдуться без сюрпризів і цікавих новинок.

Цього року, зокрема, мистецький воркшоп і майстер-клас проведе Діана де Навасель де Кубертен – онука засновника Олімпійського руху барона де Кубертена.

Також будуть представлені шоу-уроки з хімії. Їх проведе вчитель Атмосферної школи Гліб Ріпич, який має близько 800 тис. підписників у тік-тоці.

У фіналі братимуть участь 250 учнів, які представлять 25 регіонів України.

«Cool Games – це саме те нове, чого раніше бракувало нашим учням та вчителям з фізичної культури, адже ми бачимо величезний інтерес як від дітей, так і від педагогів. Ігри поєднують рухову активність та культурні традиції, тож сприяють усебічному розвитку дитини. Завдяки таким змаганням українська нація стає здоровішою і успішнішою», – розповідає голова комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

Cool Games засновані в Україні у 2018 році. З того часу вони встигли вийти і на міжнародний рівень – під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту, яка гідно оцінила унікальний формат, створений в Україні.

«Cool Games – це унікальний формат, який залучає велику кількість учнів до рухової активності і поєднує фізичну та культурну складову. Пишаюсь, що Cool Games внесений до календаря Міжнародної федерації учнівського спорту, і учні з інших країн світу мають можливість брати участь у змаганнях, які започатковані в Україні», – говорить президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

Нагадаємо, в Україні запускають нову ініціативу «Online mentor Science&Business».