A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У ХНУМГ відкрили енерго-інноваційний хаб та презентували додаток для смартфонів з енергоефективності «ЕнерGo»

Опубліковано 12 жовтня 2020 року о 16:34


У Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відкрили інформаційно-консультаційно-навчальний центр «Енерго-інноваційний хаб» (EnInHub).

Хаб має спеціальну лабораторію з енергетичного аудиту, 14 профільних лабораторій і центрів, аудиторію-трансформер і лекторій.

Основним завданням хабу є експертиза  енергоефективних проєктів, сертифікація будівель та інженерних систем, підвищення кваліфікації фахівців з енергетичного аудиту та енергоменеджменту.  

Перший продукт діяльності команди хабу – додаток «ЕнерGo». Він дозволяє проводити експрес-розрахунки класу енергоефективності житлових та громадських будівель. Так, всього за декілька хвилин можна отримати всю необхідну інформацію щодо ефективності споживання енергії тим чи іншим будинком.

Також додаток спрощує комунікацію харків’ян із постачальниками енергоефективного обладнання та послуг. Користувач може у декілька кліків вибрати з переліку доступних енергоефективних заходів найбільш ефективні, подати заявку до відповідних постачальників або отримати їхні контакти. 

Незабаром додаток буде представлений у вільному доступі абсолютно безкоштовно для всіх мешканців міста.

Довідково. 

Хаб створений за підтримки Харківської міської ради у рамках реалізації проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні»/Компонент професійної кваліфікації Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Нагадаємо, на Рівненщині відкрили оновлений інклюзивно-ресурсний центр.